Availability: 80 laos
Põrandaplaat Joy hall 600 x 600 x 10 mm, 1,44 m² pakis
Põrandaplaat Joy on värvuselt hall ja sileda pinnaviimistlusega. Konkreetne põrandaplaat on libisemiskindel ning vastab R9 klassifikatsioonile. See tähendab, et plaat sobib põrandakatteks köögis, elutoas, magamistoas ning teistes kuivades siseruumides.
Mõõtmed: 600 x 600 x 10 mm (pikkus x laius x paksus).
- Rektifitseeritud ehk perfektselt täisnurkne (võimaldab kitsaid vuuke, 2-3 mm);
- libisemiskindel, R9 klassifikatsioon.
16,00 € 8,00 € + KM
Availability: 80 laos
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 23,47 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 60 × 60 × 4,5 cm |
| Kollektsioon | Joy |
| Materjal | Portselanist kivikeraamika |
| Tekstuur | Marmor |
| Värv | Hall |
| Viimistlus | Matt |
| Pakendis | 4 tk |
| Pikkus | 600 mm |
| Kuju | Ruut |
| Tüüp | Põrandaplaat |
| Rektifitseeritud | Jah |
| Libisemiskindlus | R9 |
| Külmakindel | Jah |

