Availability: 7 laos
Põrandaplaat Elba valge 400 x 400 x 7 mm, 1,12 m² pakis
Põrandaplaat Elba on värvuselt valge, sile pinnaviimistlusega ning imiteerib marmorile omast tekstuuri. Konkreetne põrandaplaat on libisemiskindel ning vastab R9 klassifikatsioonile. See tähendab, et plaat sobib põrandakatteks köögis, elutoas, magamistoas ning teistes kuivades siseruumides.
Mõõtmed: 400 x 400 x 8 mm (pikkus x laius x paksus).
- Libisemiskindel, R10 klassifikatsioon.
13,70 € 6,85 € + KM
Availability: 7 laos
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 19,04 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 40 × 40 × 7 cm |
| Kollektsioon | Elba |
| Materjal | Portselanist kivikeraamika |
| Tekstuur | Marmor |
| Värv | Valge |
| Viimistlus | Matt |
| Pakendis | 7 tk |
| Pikkus | 400 mm |
| Kuju | Ruut |
| Tüüp | Põrandaplaat |
| Rektifitseeritud | Ei |
| Libisemiskindlus | R10 |
| Külmakindel | Jah |


