Availability: 40 laos
Seinaplaat Saint Laurent must 300 x 600 x 9 mm, 1,44 m² pakis
Seinaplaat Saint Laurent on värvuselt must ning imiteerib oma pinnaviimistlusega läikivat marmorit. Plaat sobib kasutamiseks siseruumides.
Mõõtmed: 300 x 600 x 9 mm (pikkus x laius x paksus).
11,92 € 2,98 € + KM
Availability: 40 laos
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 23 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 30 × 60 × 7,6 cm |
| Kollektsioon | Saint Laurent |
| Materjal | Keraamika |
| Tekstuur | Marmor |
| Värv | Must |
| Viimistlus | Läikiv |
| Pakendis | 1 tk |
| Pikkus | 300 mm |
| Kuju | Ristkülik |
| Tüüp | Seinaplaat |
| Rektifitseeritud | Ei |
| Libisemiskindlus | Ei |
| Külmakindel | Ei |
