Availability: 10 laos
Põrandaplaat, MARMO VERONA, Valge 600×600, 1.08m2 pakis
Põrandaplaat Marmo Verona on värvuselt valge, sileda pinnaviimistlusega ning imiteerib marmorile omast tekstuuri. Konkreetne põrandaplaat on libisemiskindel ning vastab R9 klassifikatsioonile. See tähendab, et plaat sobib põrandakatteks köögis, elutoas, magamistoas ning teistes kuivades siseruumides.
Mõõtmed: 600 x 600 x 8 mm (pikkus x laius x paksus).
- Rektifitseeritud ehk perfektselt täisnurkne (võimaldab kitsaid vuuke, 2-3 mm);
- libisemiskindel, R9 klassifikatsioon.
16,12€ 8,06 € + KM
Availability: 10 laos
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 25,62 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 60 × 60 × 4 cm |
| Kollektsioon | Marmo |
| Materjal | Portselanist kivikeraamika |
| Tekstuur | Marmor |
| Värv | Valge |
| Viimistlus | Matt |
| Pakendis | 4 tk |
| Pikkus | 600 mm |
| Kuju | Ruut |
| Tüüp | Põrandaplaat |
| Rektifitseeritud | Jah |
| Libisemiskindlus | R9 |
| Külmakindel | Jah |



