Availability: 40 laos
Põrandaplaat, Tivoli, Valge 607×607, 1,1053m2 pakis
GoldenTile Tivoli põrandaplaat peene kivimustriga. Elegantne glasuurplaat on mõõtmetega 400 x 400 mm ja sobib põrandakatteks nii kodudesse kui ka avalikesse ruumidesse.
14,53 € 7,27 € + KM
Availability: 40 laos
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 25,64 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 60,7 × 60,7 × 1 cm |
| Kollektsioon | Tivoli |
| Materjal | Portselanist kivikeraamika |
| Värv | Valge |
| Viimistlus | Matt |
| Pakendis | 3 tk |
| Pikkus | 607 mm |
| Kuju | Ruut |
| Tüüp | Põrandaplaat |
| Rektifitseeritud | Jah |
| Libisemiskindlus | R9 |
| Külmakindel | Jah |

