Availability: 7 laos
Põrandaplaat, Ambra, Hall, 600×600, 1,44m2 pakis
Hallil GoldenTile Ambra põrandaplaadil on stiilne ja erksavärviline kivipinnamuster. Külmakindel glasuurplaat on mõõtmetega 600 x 600 mm ja sobib nii sise- kui ka välistingimustes kasutamiseks.
22,00 € 11,00 € + KM
Availability: 7 laos
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 23,01 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 60 × 60 × 8 cm |
| Kollektsioon | Ambra |
| Materjal | Portselanist kivikeraamika |
| Tekstuur | Terratso |
| Värv | Hall |
| Viimistlus | Matt |
| Pakendis | 3 tk |
| Pikkus | 600 mm |
| Kuju | Ristkülik |
| Tüüp | Põrandaplaat |
| Rektifitseeritud | Jah |
| Libisemiskindlus | Ei |
| Külmakindel | Jah |

