Availability: 148 laos
Põrandaplaat, Ethno, Helehall, 186×186, 1,04m2 pakis
GoldenTile Ethno on ruudukujuline põrandaplaat helehalli betoonpinnamustriga. Külmakindla glasuurplaadi mõõtmed on 186 x 186 mm ja see sobib nii sise- kui ka välistingimustes põrandaplaatimiseks.
10,36 € 5,18 € + KM
Availability: 148 laos
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 19,44 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18,6 × 18,6 × 1,1 cm |
| Kollektsioon | Ethno |
| Materjal | Portselanist kivikeraamika |
| Tekstuur | Betoon |
| Värv | Helehall |
| Viimistlus | Matt |
| Pakendis | 3 tk |
| Pikkus | 186 mm |
| Kuju | Ruut |
| Tüüp | Põrandaplaat |
| Rektifitseeritud | Jah |
| Libisemiskindlus | Ei |
| Külmakindel | Jah |

