Availability: 18 laos
Seinaplaat, THE WALL, Helehall, 100×300, 0,84m2 pakis
Helehall läikiva pinnaga GoldenTile The Wall seinaplaat. Ristkülikukujulise plaadi mõõtmed on 100 x 300 mm.
10,48 € 5,24 € + KM
Availability: 18 laos
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 33,65 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 10 × 30 × 19,6 cm |
| Kollektsioon | THE WALL |
| Materjal | Portselanist kivikeraamika |
| Värv | Helehall |
| Viimistlus | Läikiv |
| Pakendis | 28 tk |
| Pikkus | 100 mm |
| Kuju | Ristkülik |
| Tüüp | Seinaplaat |
| Rektifitseeritud | Jah |
| Libisemiskindlus | Ei |
| Külmakindel | Ei |

