Availability: 61 laos
Seinaplaat, Metrotiles Plane, Tumehall, 100×200, 0,88m2 pakis
GoldeTile Metrotiles Plane kollektsioon sobib nii klassikalisse kui ka moodsasse vannitoa interjööri. Tumehallil plaadil on läikiv pind, mis peegeldab kaunilt valgust ja annab ruumile avaruse tunde. Plaadi mõõtmed on 100 x 200 mm.
8,51 € 4,26 € + KM
Availability: 61 laos
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 11,73 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 10 × 20 × 11 cm |
| Kollektsioon | Metrotiles |
| Materjal | Portselanist kivikeraamika |
| Värv | Tumehall |
| Viimistlus | Läikiv |
| Pakendis | 44 tk |
| Pikkus | 100 mm |
| Kuju | Ristkülik |
| Tüüp | Seinaplaat |
| Rektifitseeritud | Jah |
| Külmakindel | Ei |

