Availability: 11 laos
Põrandaplaat, Stonehenge, Hall, 300×600, 1.44m2 pakis
GoldenTile Stonehenge on ristkülikukujuline põrandaplaat, millel on peen elevandiluu värvi betoonpinna muster. Plaat sobib nii sise- kui ka välistingimustes kasutamiseks ning selle mõõtmed on 300 x 600 mm.
20,16 € 10,08 € + KM
Availability: 11 laos
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 10,56 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 30 × 60 × 8,5 cm |
| Kollektsioon | Stonenhege |
| Materjal | Portselanist kivikeraamika |
| Värv | Hall |
| Viimistlus | Matt |
| Pakendis | 8 tk |
| Pikkus | 300 mm |
| Kuju | Ristkülik |
| Tüüp | Põrandaplaat |
| Rektifitseeritud | Jah |
| Külmakindel | Jah |
| Libisemiskindlus | R9 |

