Availability: 113 laos
Põrandaplaat, Marrakesh, Hall, 186×186, 1.04m2 pakis
GoldenTile Marrakesh on halli betoonpinnamustriga kandiline põrandaplaat. Külmakindel glasuurplaat on mõõtmetega 186 x 186 mm ja sobib nii põranda- kui ka seinaplaatimiseks nii sise- kui ka välistingimustes.
13,38 € 6,69 € + KM
Availability: 113 laos
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 23,46 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18,6 × 18,6 × 11 cm |
| Kollektsioon | Marrakesh |
| Materjal | Portselanist kivikeraamika |
| Tekstuur | Betoon |
| Värv | Hall |
| Viimistlus | Matt |
| Pakendis | 30 tk |
| Pikkus | 186 mm |
| Kuju | Ruut |
| Tüüp | Põrandaplaat |
| Rektifitseeritud | Jah |
| Külmakindel | Jah |
| Libisemiskindlus | R9 |

