Availability: 140 laos
Seinaplaat, The strand, Hall, 250×60, 0.48m2 pakis
GoldenTile The Strand on elegantne must seinaplaat. Telliskivi meenutava glasuurplaadi mõõtmed on 250 x 60 mm. Külmakindel plaat sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes.
6,85 € 3,43 € + KM
Availability: 140 laos
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 10,76 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 25 × 6 × 1 cm |
| Kollektsioon | The strand |
| Materjal | Portselanist kivikeraamika |
| Värv | Must |
| Viimistlus | Matt |
| Pakendis | 32 tk |
| Pikkus | 250 mm |
| Kuju | Ristkülik |
| Tüüp | Seinaplaat |
| Rektifitseeritud | Jah |
| Külmakindel | Jah |
| Libisemiskindlus | Ei |

