Availability: 21 laos
Seinaplaat, GoldenTile White, Valge, 250×400, 1.6m2 pakis
GoldenTile White seinaplaat on suurepärane valik nii vannitoa kui ka köögi pindadele. Plaadi läikiv pind peegeldab suurepäraselt valgust ja annab ruumi avaruse tunde. Plaadi mõõtmed on 250 x 400 mm.
16,64 € 8,32 € + KM
Availability: 21 laos
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 23,01 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 25 × 40 × 7,5 cm |
| Kollektsioon | White |
| Materjal | Portselanist kivikeraamika |
| Värv | Valge |
| Viimistlus | Läikiv |
| Pakendis | 16 tk |
| Pikkus | 250 mm |
| Kuju | Ristkülik |
| Tüüp | Seinaplaat |
| Rektifitseeritud | Jah |
| Külmakindel | Ei |
| Libisemiskindlus | Ei |

