Ribiseina FLOW ribiprofiil UYS 20x95x1200 mm, naturaalne AB oksavaba mänd
Ribiseina FLOW ribiprofiil UYS on mõõtmetelt 20 x 95 x 1200 mm (paksus x laius x pikkus) ning valmistatud naturaalsest AB oksavaba männipuust.
- Hööveldatud, kergelt ümardatud servad;
- AB oksavaba, puhas pind sobib ideaalselt õlitamiseks või lakkimiseks;
- sobib FLOW ja FLOW Lock ribiseina kanduritega, mis mahutavad 12 ribiprofiili ühe komplekti kohta.
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 1,2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 120 × 9,5 × 2 cm |
| Juhend | Ei |
| Kinnitusvahendid | Ei |
| Materjal | Puit |
| Paigaldussuund | Horisontaalne, Vertikaalne |
| Pakendis | 1 tk |
| Profiil | UYS 20×95 mm |
| Värv | Värvimata |
| Sobivus | Privaed Flow, Privaed Flow Lock |






