Ribiseina kandurid Privaed FLOW 1070 mm, RAL 8017 šokolaadipruun alumiinium
Ribiseina kandurid Privaed FLOW on eelkõige mõeldud reguleeritava terrassi seina ehituseks. Komplektis on kaks 1070 mm pikkust kandurit, mis mahutavad kuni 12 ribiprofiili.
- Käepidemeta süsteem, kõiki ribisid saab samaaegselt avada või sulgeda;
- sobib horisontaalse ja vertikaalse ribiseina paigaldamiseks;
- ilmastikukindel pulbervärvitud alumiinium;
- lihtne kokkupanek, komplektis 2 ribiseina kandurit, paigaldustarvikud ja juhend;
- kandureid on võimalik lõigata ning jätkata.
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 1,9 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 107 × 10,5 × 2 cm |
| Juhend | Jah |
| Kinnitusvahendid | Jah |
| Materjal | Alumiinium |
| Paigaldussuund | Horisontaalne, Vertikaalne |
| Pakendis | 2 tk |
| Sobib välisvoodrilauaga | UY 20×95 mm |
| Värv | Šokolaadipruun |









