Ribiseina kandurid Privaed Flow Core 500 mm, RAL 9004 must komposiit
Ribiseina kandurid Privaed Flow Core on eelkõige mõeldud reguleeritava terrassi seina ehituseks. Komplektis on kaks 500 mm pikkust kandurit, mis mahutavad kuni 5 ribiprofiili.
- Käepidemeta süsteem, kõiki ribisid saab samaaegselt avada või sulgeda;
- sobib horisontaalse ja vertikaalse ribiseina paigaldamiseks;
- ilmastikukindel plastkomposiit;
- lihtne kokkupanek, komplektis 2 ribiseina kandurit.
- kandureid on võimalik lõigata ning jätkata.
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 500 × 10,8 × 2 cm |
| Juhend | Ei |
| Kinnitusvahendid | Ei |
| Materjal | Komposiit |
| Paigaldussuund | Horisontaalne, Vertikaalne |
| Pakendis | 2 tk |
| Sobib välisvoodrilauaga | UY 20×108 mm |
| Värv | Must |
Dokumendid
Originaal lisatarvikud ja komponendid
-
Ribiseina FLOW Core ribiprofiil 2400 mm, tamm alumiinium
Terassi ribisein







