Availability: 80 laos
DEBO HPL fasssaadiplaat Wild Cherry
DEBO HPL on on mõeldud fassaadi katmiseks ja hoone dekoratiivseks viimistluseks. Kõrgsurvelaminaat fassaadiplaat on komposiitmaterjal, mis koosneb peamiselt jõupaberist ja fenoolvaigust, mida kombineeritakse spetsiaalse tootmisprotsessi käigus. Lõpptulemus on materjal, mis on vastupidav ilmastikutingimustele, UV-kiirgusele, niiskusele ja mehaanilistele mõjudele ning mis pakub mitmekesist valikut disainivõimalusi fassaadi viimistlemiseks.
DEBO teeb eriliseks selle tähelepanuväärne vastupidavus välitingimustes ka muutliku kliimaga piirkondades.
✓ Tuletundlikkusklass C-s2,d0;
✓ 5-aastane garantii, mis katab võimalikud materjali- ja tootmisdefektid;
✓ suurus 6x1220x3050 mm
151,50 € 110,00 € + KM
Availability: 80 laos
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaubamärk | DEBO |
|---|---|
| Pikkus | 3050 mm |
| Laius | 1220 mm |
| Paksus | 6 mm |
| Värvitoon | Wild Cherry |
| Tuletundlikkus | C-s2,d0 |
| Tüüp | Fassaadiplaat |
| Garantii | 5 aastat |


