Availability: 21 laos
Põrandaplaat, Almera, Pruun 607×607, 1,1053m2 pakis
GoldenTile Almera plaatide disainerid said inspiratsiooni Norra kaljuseintest. Plaadi tumedad ja heledad toonid ning suur suurus loovad mulje massiivsest monoliidist. Mati põrandaplaadi mõõtmed on 607 x 607 mm.
17,13 € 8,57 € + KM
Availability: 21 laos
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 25,64 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 60,7 × 60,7 × 1 cm |
| Kollektsioon | Almera |
| Materjal | Portselanist kivikeraamika |
| Värv | Pruun |
| Viimistlus | Matt |
| Pakendis | 3 tk |
| Pikkus | 607 mm |
| Kuju | Ruut |
| Tüüp | Põrandaplaat |
| Rektifitseeritud | Jah |
| Libisemiskindlus | R9 |
| Külmakindel | Jah |

