Availability: 80 laos
Põrandaplaat Joy helehall 600 x 600 x 10 mm
Põrandaplaat Joy on värvuselt helehall ja sileda pinnaviimistlusega. Konkreetne põrandaplaat on libisemiskindel ning vastab R9 klassifikatsioonile. See tähendab, et plaat sobib põrandakatteks köögis, elutoas, magamistoas ning teistes kuivades siseruumides.
Tegemist on näidisega ning toote mõõtmed võivad varieeruda.
- Rektifitseeritud ehk perfektselt täisnurkne (võimaldab kitsaid vuuke, 2-3 mm);
- libisemiskindel, R9 klassifikatsioon.
16,00 € 8,00 € + KM
Availability: 80 laos
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 6,4 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 60 × 60 × 2 cm |
| Kollektsioon | Joy |
| Materjal | Portselanist kivikeraamika |
| Tekstuur | Marmor |
| Värv | Helehall |
| Viimistlus | Matt |
| Pakendis | 4 tk |
| Pikkus | 600 mm |
| Kuju | Ruut |
| Tüüp | Põrandaplaat |
| Rektifitseeritud | Jah |
| Libisemiskindlus | R9 |
| Külmakindel | Jah |

