Availability: 8 laos
Põrandaplaat Lucido helehall 600 x 600 x 10 mm, 1,12 m²
Põrandaplaat Lucido on värvuselt helehall, sileda pinnaviimistlusega ning imiteerib betoonile omast tekstuuri. Konkreetsel põrandaplaadil puudub libisemiskindluse klassifikatsioon. See tähendab, et plaat sobib põrandakatteks eelkõige kuivades siseruumides.
Mõõtmed: 600 x 600 x 10 mm (pikkus x laius x paksus).
- Rektifitseeritud ehk perfektselt täisnurkne (võimaldab kitsaid vuuke, 2-3 mm).
19,68 € 9,84 € + KM
Availability: 8 laos
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 23,47 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 60 × 60 × 3,5 cm |
| Kollektsioon | Lucido |
| Materjal | Portselanist kivikeraamika |
| Tekstuur | Betoon |
| Värv | Hall |
| Viimistlus | Poolläikiv |
| Pakendis | 3 tk |
| Pikkus | 600 mm |
| Kuju | Ruut |
| Tüüp | Põrandaplaat |
| Rektifitseeritud | Jah |
| Libisemiskindlus | Ei |
| Külmakindel | Jah |


