Availability: 1 laos
Põrandaplaat Sabbia beež 300 x 300 x 6 mm, 1,35 m² pakis
Põrandaplaat Sabbia on värvuselt beež, sileda pinnaviimistlusega ning imiteerib betoonile omast tekstuuri. Konkreetne põrandaplaat on libisemiskindel ning vastab R9 klassifikatsioonile. See tähendab, et plaat sobib põrandakatteks köögis, elutoas, magamistoas ning teistes kuivades siseruumides.
Mõõtmed: 300 x 300 x 6 mm (pikkus x laius x paksus).
- Libisemiskindel, R9 klassifikatsioon.
15,56 € 7,78 € + KM
Availability: 1 laos
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 23 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 30 × 30 × 6 cm |
| Kollektsioon | Sabbia |
| Materjal | Portselanist kivikeraamika |
| Tekstuur | Betoon |
| Värv | Beež |
| Viimistlus | Matt |
| Pakendis | 19 tk |
| Pikkus | 300 mm |
| Kuju | Ruut |
| Tüüp | Põrandaplaat |
| Rektifitseeritud | Ei |
| Libisemiskindlus | R9 |
| Külmakindel | Jah |

