Availability: 33 laos
Põrandaplaat, Tivoli, Valge 400×400, 1,12m2 pakis
GoldenTile Tivoli põrandaplaat peene kivimustriga. Elegantne glasuurplaat on mõõtmetega 400 x 400 mm ja sobib põrandakatteks nii kodudesse kui ka avalikesse ruumidesse.
16,35 € 8,18 € + KM
Availability: 33 laos
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 19,40 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 40 × 40 × 0,8 cm |
| Kollektsioon | Marmo |
| Materjal | Portselanist kivikeraamika |
| Värv | Valge |
| Viimistlus | Matt |
| Pakendis | 7 tk |
| Pikkus | 400 mm |
| Kuju | Ruut |
| Tüüp | Põrandaplaat |
| Rektifitseeritud | Jah |
| Libisemiskindlus | R10 |
| Külmakindel | Jah |

