Ribiseina kandurid Privaed FLOW Lock 1070 mm, RAL 8017 šokolaadipruun alumiinium
Ribiseina kandurid Privaed FLOW Lock on eelkõige mõeldud reguleeritava terrassi seina ehituseks. Komplektis on kaks 1070 mm pikkust kandurit, mis mahutavad kuni 12 ribiprofiili.
- Käepidemetega lukustatav süsteem, võimaldab ribiseina avada moodulitena;
- sobib horisontaalse ribiseina paigaldamiseks;
- ilmastikukindel pulbervärvitud alumiinium;
- lihtne kokkupanek, komplektis 2 ribiseina kandurit, paigaldustarvikud ja juhend;
- kandureid on võimalik lõigata.
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 107 × 10,5 × 2 cm |
| Juhend | Jah |
| Kinnitusvahendid | Jah |
| Materjal | Alumiinium |
| Paigaldussuund | Vertikaalne |
| Pakendis | 2 tk |
| Sobib välisvoodrilauaga | UY 20×95 mm |
| Värv | Šokolaadipruun |







