Availability: 64 laos
Seinaplaat Joy helehall 300 x 600 x 9 mm, 1,44 m² pakis
Seinaplaat Joy on värvuselt helehall ja sileda pinnaviimistlusega. Plaat sobib kasutamiseks siseruumides.
Mõõtmed: 300 x 600 x 9 mm (pikkus x laius x paksus).
18,00€ 9,00 € + KM
Availability: 64 laos
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 2,9 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 30 × 60 × 2 cm |
| Kollektsioon | Joy |
| Materjal | Keraamika |
| Tekstuur | Terratso |
| Värv | Helehall |
| Viimistlus | Matt |
| Pakendis | 8 tk |
| Pikkus | 300 mm |
| Kuju | Ristkülik |
| Tüüp | Seinaplaat |
| Rektifitseeritud | Ei |
| Libisemiskindlus | Ei |
| Külmakindel | Ei |



