Availability: 24 laos
Seinaplaat, Metrotiles Plane, Sinine, 100×200, 0,88m2 pakis
Elegantne GoldenTile Metrotiles seinaplaat kaldus serva ja läikiva sinise pinnaga. Glasuuritud ühevärvilise plaadi mõõtmed on 100 x 200 mm.
Märkus! Veebipoe tootepildil olev toon on heledam kui tegelik toode.
12,86 € 6,43 € + KM
Availability: 24 laos
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 11,73 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 10 × 20 × 11 cm |
| Kollektsioon | Metrotiles |
| Materjal | Portselanist kivikeraamika |
| Värv | Sinine |
| Viimistlus | Läikiv |
| Pakendis | 44 tk |
| Pikkus | 100 mm |
| Kuju | Ristkülik |
| Tüüp | Seinaplaat |
| Rektifitseeritud | Jah |
| Külmakindel | Ei |

