Availability: 31 laos
Seinaplaat, Metrotiles Plane, Suitsuhall, 100×200, 0,88m2 pakis
Elegantne GoldenTile Metrotiles seinaplaat tahulise serva ja läikiva suitsuhalli pinnaga. Glasuuritud ühevärvilise plaadi mõõtmed on 100 x 200 mm.
8,63 € 4,32 € + KM
Availability: 31 laos
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 11,73 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 10 × 20 × 11 cm |
| Kollektsioon | Metrotiles |
| Materjal | Portselanist kivikeraamika |
| Värv | Suitsuhall |
| Viimistlus | Läikiv |
| Pakendis | 44 tk |
| Pikkus | 100 mm |
| Kuju | Ristkülik |
| Tüüp | Seinaplaat |
| Rektifitseeritud | Jah |
| Külmakindel | Ei |

