Availability: 207 laos
Seinaplaat, Metrotiles, Tumehall, 100×200, 0,88m2 pakis
Elegantne GoldenTile Metrotiles seinaplaat kaldus serva ja läikiva tumehalli pinnaga. Glasuuritud ühevärvilise plaadi mõõtmed on 100 x 200 mm.
8,40 € 4,20 € + KM
Availability: 207 laos
Tarne objektile alates:
Tarne objektile alates:
Kirjeldus
Paigaldus
Lisainfo
| Kaal | 11,73 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 10 × 20 × 11 cm |
| Kollektsioon | Metrotiles |
| Materjal | Portselanist kivikeraamika |
| Värv | Tumehall |
| Viimistlus | Läikiv |
| Pakendis | 44 tk |
| Pikkus | 100 mm |
| Kuju | Ristkülik |
| Tüüp | Seinaplaat |
| Rektifitseeritud | Ei |
| Külmakindel | Ei |
